Відеолекції з куратором навчили мене багато чого за 3 місяці навчання. Працював у продуктових та аутсорсингових компаніях із проєктними командами від 3 до 40 людей. Запустив понад 10 стартап проєктів на ринках США, Європи та Близького Сходу. Для укладання договору вам знадобиться паспорт замовника віком від 18 років, оплата в залежності від форми навчання та обраного графіка платежів. Комп’ютерна Академія IT STEP – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей.

Ще в період березня 2022, фактично, коли всі ентрі позиції були заморожені. Працював у продуктових, сервісних, державних компаніях, взаємодіяв із командами розробників, бізнес-аналітиків, дизайнерів. Senior Project Manager із 7-річним досвідом роботи з SaaS, Healthcare, CGI, FinTech та іншими продуктами. Працювала з клієнтами з різних країн, має багатий досвід у клієнтському сервісі. Нині будує відділ РМ у компанії та вирощує делівері команду. Якщо ми підійдемо одне одному — на тебе чекатиме інтенсивне навчання та початок омріяної кар’єри в ІТ.

Відгуки про курс

А ще менеджерам-початківцям, розробникам та QA, щоб отримати навичку управління IT-командою. Курс відкриє тобі двері до зростаючого ринку, та допоможе визначити персональний кар’єрний шлях. Ми поділимо групу на команди, кожна з яких виконає кілька курсових проєктів з проєктного менеджменту для реальних клієнтів та отримає якісний фідбек від бізнесу. У фіналі побудуємо план розвитку навичок проджекта, необхідних для успішної роботи, і дамо чітку оцінку вашого поточного рівня компетенцій. Безперечно крутий та зручний курс як для початківців, так і для тих, хто вже випробовув свої сили у ПМстві.

курси проджект менеджера

УЦ “Успіх” один з найбільших центрів, що мають Ліцензію Міністерства освіти і науки України. Удаленная школа для будущих маркетологов и копирайтеров. Заборонено передрук матеріалів з рубрики «БЛОГИ» без письмового дозволу редакції. Тому ви виконуватимете багато складної домашки з реальних робочих буднів.

Як зрозуміти, чи підходить мені професія Project Manager?

Саме тому ми не можемо заздалегідь вам гарантувати працевлаштування, але ми можемо сприяти в цьому нашим Випускникам, які навчалися найбільш ретельно. Також в нашій Школі ми проводимо безкоштовні заняття з рекрутерами з IT-компаній міста, де вони дають поради з пошуку першої роботи в IT-сфері. Ви проводите курси менеджера проектів, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла? Напишіть нам про те, що ви проводите курси менеджера проектів або ж відразу скачайте форму на додавання інформації в каталог. Якщо ваш центр проводить не тільки курси менеджера проектів, а й навчання по інших напрямках, обов’язково вкажіть весь список напрямків у формі додавання. Розділ «Курси менеджера проектів» містить інформацію про ті навчальні центри, які пропонують навчання проджект-менеджерів.

  • УЦ “Успіх” один з найбільших центрів, що мають Ліцензію Міністерства освіти і науки України.
  • Сьогодні ми надаємо студентам навички, яких потребують роботодавці та сучасний бізнес — жодної сухої теорії та «води».
  • Ви проводите курси менеджера проектів, а інформації про вас в каталозі немає або вона застаріла?
  • У зазначений день можна почути додаткові роз’яснення та отримати частковий розбір домашніх завдань.

Запишіться до нас на безкоштовний візит, і ми протестуємо ваші знання та за необхідності допоможемо підготуватися. Сьогодні ми надаємо студентам навички, яких потребують роботодавці та сучасний бізнес — жодної сухої теорії та «води». Якщо ти дійшов до цієї строки, якщо опис програми курсу тебе не злякав, то ти справді готовий працювати над собою та рости.

Как найти работу после обучения

Серед іншого отримаєте навички, як правильно будувати командну роботу, навчитеся технікам подолання конфліктних ситуацій та правильній комунікації у колективі. Так, у вас зберігається доступ після завершення курсу 1 рік. Ви зробите великий проєкт для реального замовника. Не знаю такого ж хорошого, підкріпленого практикою курсу для PM.

курси проджект менеджера

А на вступному занятті лектор проведе огляд структури курсу, розкаже про визначення проєкту, ролі на проєкті та надасть глосарій технічного спеціаліста. Також, курси проджект менеджера ти отримаєш перелік джерел для самостійного вивчення. Можна кодити на проєкті, а можна ним керувати. Починати кар‘єру в IT з розробки — не обов‘язково.

Другие курсы для вас

Ані краплі я не пошкодувала, що вирішила пройти цей курс у CHI IT Academy. Я довго обирала школи для проходження курсів Project Management, приорітетність була лише в онлайн форматі. Зупинилась на курсах Hillel, тут зійшлись усі планети) Супер скілові викладачі, зручний графік, запис лекцій до яких можна повернутись навіть після закінчення курсу. Дякую Євгенію за структурований курс, зрозумілу подачу нової інформації та за постійний фідбек. Щоб отримати сертифікат, потрібно виконати щонайменше 80% домашніх завдань, отримати фідбек та «зараховано» від куратора, а також здати й захистити курсові проєкти.

Тести можна проходити в будь-якому порядку і навіть не за один раз. Ви можете завжди продовжити проходження з будь-якого моменту. Бізнес-аналіз basic Бізнес-аналітика — процес збору та обробки інформації для прийняття бізнес-рішень. Курс спрямований на практику з побудови діаграм бізнес-процесів і розуміння крос-командної взаємодії.

Образование для взрослых

Дізналася все про планування часу команди, розподіл ресурсів та роботу з ризиками. Це мої основні задачі як менеджера проектів зараз. Студентам пропонують сформулювати свої запитання у гугл-формі, а викладач готує розгорнуті відповіді. У зазначений день можна почути додаткові роз’яснення та отримати частковий розбір домашніх завдань. Враховуючи складність курсу та його насиченість технічними аспектами, це дуже корисний додатковий бонус. Techmind — це технічний курс для проектних менеджерів нетехнічних позицій в ІТ.

Фахівці-практики нададуть реальні знання та ще й поділяться практичним досвідом і лайфхаками. Лекторка Олена Морозова доступно пояснює та допомагає, якщо щось незрозуміло з практичною частиною. На курсі було багато цікавої інфоривції, а також круті завдання, які допомагають глибше зануритися в професію.